Jdi na obsah Jdi na menu
 


Arazím a spol. jsou zpět

zdroj : Blesk magazín TV č. 34

Vrchní velitel Arazím, strážmistr Jarý, Ryba a Jaroš či praporčík Ambrož - nejen ti se nám opět předvedou v nové třetí řadě četnických humoresek!
Česká pátračka bude řešit celkem deset vražd, sedm pokusů o ni a pět sebe vražd.


V nejnovější a zárověň poslední sérii jednoho z nejoblíbenějších českých krimiseriálů se můžeme těšit nejen na "stáré známe" , ale i na řadu nových tváří: třeba Miroslava Donutila, Viktora Preisse či Martina Zounara. Přitom třetí řada humoresek nemusela vůbec vzniknout! Hned na počátku totiž nastaly problémy. V české televizi se tehdy zrovna šetřilo a na seznamu vyškrtnutých pořadů se objevili mimo jiné i Četnické humoresky. Přesto ale seriál krizi ustál a natáčení se předloni v létě mohlo na plno rozběhnout. A to i přesto, že se režisér Antoním Moskalyk (+75) musel potýkat s další komplikací - rakovinou. Svůj boj bohužel v lednu loňského roku prohrál.. Režisérské práce se tak ujala jeho dcera Pavlína Moskalyková - sólo. Ta byla jeho pravou rukou již dříve, a tak jako jedna z mála moc dobře věděla, jak chtěl její otec další řadu četníků z první republiky zpracovat.

- Třináct nových dílů se odehrává v letech 1937 až 1938 a skončí podpisem Mnichovské dohody
- Ve třetí řadě budou četníci objasňovat deset vražd, sedm pokusů o ni a pět sebevražd.
- Budou řešit i pašování, fingovanou krádež, pokus o podvodný sňatek, zápas o historický poklad či znásilnění mládence třemi venkovankami
- V seriálu se objevilo kolem tří tisíc komparsistů, 120historických automobilů a motocyklů, 25 tisíc rekvizit Bylo také ušito téměř sedm tisíc kostýmů.
- Jeden díl stál zhruba šest milionů korun.Obrazek
Obrazek